Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac dietetyke w krakowie

gdzie studiowac dietetyke w krakowie

Parenting Relacje

relacje rodzicielskie są trudne emocjonalnie, i myślę, że kluczowym elementem w relacjach rodzicielskich jest dla rodzica, aby zarządzać swoimi emocjami, tak, że rodzicielstwo jest wykonywana z systemu, a nie emocji.

Nigdy nie kochał tak jak ja kocham moje dzieci, a ja nigdy nie byłem zły, jak mogę się gniewać na moje dzieci, i uczyć je w kółko o ważnych zadań, takich jak sprzątanie śmieci z przekąskami oraz sypialnia i łazienka gruz i ognisko gruzu i utrzymując je w bezpiecznym miejscu, zadania te zapotrzebowania na energię i dyscypliny, a obawiam się, że jeśli nauczę je surowo, będą one wycofać swoją miłość.

Na przykład, mamy moją córkę trampoliną dla jej 5. urodziny, a ona i jej prawie 11-letni brat, grają na nim od czasu do czasu, a jeden z sąsiadów zatrzymanych przez niedawno dać nam znać, że jeden z przyjaciół, a mój syn jest moim syn został dręczące ją w tandemie pewnego dnia, gdy wszyscy byli na trampolinie, a niektóre nazwy okrutny powołania, tak okrutna, że ??Bill powiedział, że to graniczy z nadużywaniem i chciał, abyśmy wiedzieli.

Byłem naprawdę zszokowany, że Shane może tego zrobić, a tak naprawdę w szoku, że pozwolił Brandon, który jest prawie 11 również uczestniczyć .

gdzie studiowac dietetyke w krakowie

Jest to wyraźny przypadek mobbingu, a także wyraźny przypadek nadużycia władzy, a znalazłem to niepokojące, a ja niech wie, że byłem bardzo zdenerwowany o tym.

Więc Shane rozmawiał z mamą i usiłował dokonać konfrontacji moja wina, a ona nie pozwolił mu bez przerwy, dzięki dobremu Bogu.

Te rodzaje interakcji wokół tych rodzajów zachowań, nieco bardziej poważne niż KIDDIE Zbrodni, są bardzo mocno na relacjach rodzicielskich.

Wiem, kiedy te rzeczy dzieją się czuję strach, a myśli są niepokojące dla mnie, ponieważ jestem zawsze szuka trendów o tym, jak on to robi.

Jest to ten sam chłopak, który kocha baseball i poprawić swoją grę o 100% w stosunku do ubiegłego roku, w tym roku, który robi powyżej średniej z jego zaszeregowania, który jest w przeważającej części bardzo biegli w przyjaźni.

Artykuł dzięki: