Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac informatyke na slasku

gdzie studiowac informatyke na slasku

Jeden oddech na raz

Niedawna historia New York Times wydawało się skondensowanej wersji życiu moich rodziców. Inny kraj, inna tragedia, ale równolegle w sposób para przytuliła się do siebie nawzajem i do nadziei, poprzez najgorszej katastrofy można sobie wyobrazić.

Dla pary w Chinach, to było katastrofalne trzęsienie ziemi, które zakopał je razem pod gruzami akademika robotniczego sześciu Story „, w którym żyli. Trzymali się wzajemnie w ciągu 28 godzin, a ich ból zniknął, a ich ciała poszedł zasiedzenie. W tych ciemnych godzinach rekindled im swoją miłość i znalazł nadzieję i wiarę, aby przetrwać w trosce o ich córce.

Po samolot zderzył się z domu rodziców, zabierając życie ich siedmioletnią córką i prawie zabijając ich dwuletnia, ale także borykają się z teksturą ich związku, a ich zdolność do faith.Much jak para w niedawnej historii, wzięli to za znak, że nie zginęli w katastrofie.

gdzie studiowac informatyke na slasku

„Było tak wiele cudów,” mój ojciec mi powiedzieć. „Twoja matka miała na sobie fartuch z tworzywa sztucznego, a żadna z płomieni dotknęła go. Gdyby wybuchł pożar, byłaby spalona na śmierć.”

I cud, że przechodzień zobaczył katastrofy samolotu tuż przed nim, gdy jechał przez skrzyżowanie przed ich mieszkania. Wybiegł z samochodu i dotarł do drzwi, tak jak moja matka prowadziła dół z jej spalania dziecko w jej arms.She zamienił wrócić na swoją starszą córką, Donna, ale mężczyzna trzymał jej plecy. W ciągu kilku sekund, schody i podłogi do jej mieszkania zwinięte w płomieniach. Uratował jej życie, a ostatecznie moje też. Ale moja matka w lewo, przez resztę swojego życia, z powolną okrzykiem Donna krzyczy do niej: „Mamusiu, mamusiu, pomóż mi!”

„To był tylko krzyk w jej młodym życiu, że nie mogę odpowiedzieć,” moja matka często mi powiedział. „Wciąż mogę to usłyszeć.”

Rodzice też przylgnął do siebie przez wiele godzin ciemności.
Artykuł dzięki: