Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac matematyke finansowa

gdzie studiowac matematyke finansowa Certyfikowany w Long Term Care staje się powszechnie znane. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się certyfikaty, które widzieliśmy, i nie ma powodu. Trening to nie tylko korzystne dla zdrowia starszego specjalisty, ale równie ważne, jeśli nie bardziej do starszego specjalisty rynku finansowego Dlatego istnieje wiele Clus i Rhus obecnie rozszerzył ich starszy wiedzy rynkowej, ale postęp w kierunku CLTC certyfikacji. Nie tylko kursy koncentrują się na sprzedaży ubezpieczeń długoterminowej opieki, obejmuje programy rządowe w efekcie potrzeby opieki domowej i planowania finansowego. Wymaga ukończeniu kursu osiem części i wiele innych. W dodatkowych, aby utrzymać wysokie standardy, o CLTC musi przejść przez przedłużenia na dwa lata.

Częste Oznaczenia ubezpieczeniowe obejmują: CLU jako Subemitenta Chartered Life, ChFC jako konsultant Chartered Financial, LUTCF jako LUTC Fellow Wyznaczenie, RFP Jako zarejestrowany Financial Planner, RHU jako Subemitenta Zarejestrowany Zdrowia, FIC jako braterskie Ubezpieczeń Doradcę. Inne częste związanych Oznaczenia ubezpieczeniowe są: CSA jako Certified Senior Advisor, CIC jako Chartered Investment Advisor, FSS jako Financial Services Specialist, jak i CPC Certified Pension konsultanta.

Oznaczenie ubezpieczenia CLTC jako kwalifikowany w Long Term Care rośnie w liczbach wyjątkowo szybko. Rosnąca ilość oznaczeń stosuje się również w innych miejscach. CEBS jest Certified Employee Benefit Specialist, REBC jest zarejestrowanym Świadczenia pracownicze konsultant, CIC jest dyplomowanym Doradca Inwestycyjny, AEP jest Planista Akredytowane nieruchomy, CSS jest Certified Starszy Specjalista, CPA jest Certified Public Accountant i RIA jest zarejestrowanym Inwestycje Doradca. Chociaż później naprawdę nie jest wyznaczenie ubezpieczenia.

Mniej znane nazwy finansowe i ubezpieczeniowe naśladowania.CAA jest certyfikowanym Dożywocie Doradca RFC jest zarejestrowanym konsultant finansowy, Lifa jest licencjonowanym Ubezpieczeń Financial Analyst, CEP jest Planista Certified nieruchomy, AFC jest Akredytowany Finansowy Doradca, CFA jest Chartered Financial Analyst, MSFS jest Masters of Science in Usługi finansowe, FLMI jest wyznaczenie Fellow Życie Instytut zarządzania, CPC jest certyfikatem Pension Konsultant, CAC Certified Dożywocie Konsultant, RFG jest zarejestrowanym finansowe Gerontologist, FFSI jest wyznaczenie Fellow Financial Services Institute i CRP jest certyfikowanym ryzyka zawodowego.

Artykuł dzięki: