Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac ekonomie we wroclawiu

gdzie studiowac ekonomie we wroclawiu

Wspomniano często do swoich dzieci w każdym wieku, a jego kopię zapasową z uścisku i fizycznego uczucia.

Oto przykład tego, co zrobiłem z moim cztery-old-letnią córką trzy tygodnie temu, kiedy źle się zachowywał w klasie podczas lekcji, grając i nie zwracając uwagę na to, co jej nauczyciel uczył.

I skarcił ją. Powiedziałem: „Ethel, jestem bardzo zdenerwowany, gdy grał z przyjaciółmi w klasie, podczas gdy wy wszyscy mają słuchać tego, co nauczyciel ma do powiedzenia. Jesteś tam w klasie do nauki. Rozumiesz mnie?”

Łzy zaczęły się toczyć po długiej przerwie. I stanowczo kontynuowane „Drogi, będziesz papa obiecać, że będzie zwracać uwagę w klasie i czy znajomi misbehave podczas lekcji, będzie liderem, mówiąc im dać szacunek i uwagę na swojego nauczyciela, podczas gdy on uczy?”

Skinęła głową i więcej łez zaczęły toczyć się z jej oczu. Po kolejnej długiej przerwie, zapytała „Tato, nadal będziesz mnie kochać?”

Śledzę się, mówiąc: „Drogi, papa jest zły, bo z tego, co zrobiłeś. Jednak zawsze będę cię kochać i jak zawsze. Obiecaj mi, że będziesz dobrym uczniem w klasie i okazywać szacunek do nauczyciela. Czy jesteś Zrób to?”

gdzie studiowac ekonomie we wroclawiu

Skinęła głową i stał spokojnie, czekając na mnie, aby powiedzieć coś więcej. Zamiast nadal ją upomnieć, zamykam epizod mówiąc „Chodź, papa daje się przytulić”.

Rzuciła się na mnie, a łzy dalej toczyć. Z jej oczu, mogę powiedzieć, że wiedziała, że ??był w błędzie, a jednocześnie czuła, że ??jej zabezpieczenie papa zawsze będzie tam, aby ją kocham, nie wiem co się stało pewnym sensie.

To zdarzenie miało miejsce około trzy tygodnie temu od czasu piszę to. Od tego czasu, nie słychać żadnego skarżą się od nauczyciela. Mam nadzieję, że nasza mała dziewczynka będzie nadal dobra i uważny uczeń w klasie.

Rozwijanie orientacji życzenie

Ty i twoje dzieci uczą się łącznie do miłości poprzez służbę.
Artykuł dzięki: