Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac informatyke zaocznie

Można być agentem jednej z czołowych nazw ubezpieczeniowych i siedzieć na tyłku i nic nie robić. Albo to jest możliwe, że uzyskał jedną z nazw ubezpieczeniowych, a trzy miesiące później, ze względu na brak umiejętności lub sprzedaży prowadzi poszukiwania zmuszony był wycofać się z zawodu. Dlatego dwie analizy wydają się prawdziwe. Po pierwsze, oznaczenia ubezpieczeniowe same w sobie nie dają wyższy dochód lub zawodową długowieczność. Po drugie zastosowanie umiejętności certyfikacji uzyskanych ambitnie pomaga agentów ubezpieczeniowych z nazw uzyskanie zdolności kredytowej i wiedzę. To z kolei prowadzi do wydłużenia trwałego i wyższym poziomie strat.

Ubezpieczenia Wyznaczenie CLU, Biegły Underwriter życia. Jest powszechnie uznanym doradcą zawodowym certyfikacji podane w branży ubezpieczeniowej. Pole Badanie składa się z 8 badań poziomie uczelni. W 5 i 3 wymagane przedmioty do wyboru, w tym planowania nieruchomości i emerytur, podatków i ekonomii, życia i zdrowia ubezpieczenia, wraz z opodatkowania i zastąpienie dochodu. American College, nie jest internat lub pełne stylu college raz dziennie, ale od 1927 roku poświęcona jest dostarczenie zaświadczenia edukacyjnego. American College oferuje obecnie studia CE w co najmniej 8 obszarów korzystnych dla specjalisty ubezpieczeniowego. Dodatkowe kształcenie, doświadczenie, i etyka są wymagane do uzyskania zgodności Clu. Qver 90.000 agentów (w zestawie tych na emeryturze), uzyskały oznaczenie ubezpieczenia Clu. Chociaż nie możemy podać dokładnej liczby, nasza analiza wewnętrzna pokazuje, zarobki dochodach ubezpieczeniowej profesjonalnego CLU się od 25% do 35% wyższe niż środek z zewnątrz jakiejkolwiek formie certyfikatu ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenia Wyznaczenie LUTC lub LUTCF. 80% środków zarabiających ten certyfikat użyć litery LUFC, natomiast pozostała używać LUTCF.
Artykuł dzięki: