Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac lingwistyke stosowana

gdzie studiowac lingwistyke stosowana Po pierwsze, jak strażacy przeszukali rumowisko ich domu dla Donna, biorąc pełne 12 godziny, aby znaleźć jej ciało. Następnie, oglądając ich dwa-letnia Linda, walczyć o swoje życie. Lekarze dali jej szansę przeżycia 50/50 oparzenia trzeciego stopnia ponad 80% jej malutkim ciele. Ich wiara była wstrząśnięta, ale trzymał się na przekonaniu, że Bóg może uratować ich pozostały córkę. To oni dalej jako rodzina, nawet jeśli życie znali została zmieniona na zawsze.

Będą one znaleźć nowe miejsce do życia, z dala od lotniska. A oni zobaczyć moją siostrę po 20 latach zabiegów rekonstrukcyjnych. Każdy biorąc kawałek miesięcy na każdy rok, dopóki Linda sama wreszcie położyć kres tym, decydując się „w ten sposób ja, brać albo zostawić go.”

Jednym ze sposobów, moi rodzice byli w stanie poradzić sobie z utratą było mieć jeszcze jedno dziecko, i tak został pomyślany jako swego rodzaju maści na oparzenia zaledwie rok po katastrofie. Ich nadzieje na normalne życie spoczął ze mną.

Uderzyło mnie wizerunkiem pary w Chinach na zmianę oddychać, ponieważ nie był tylko pokój w zamkniętej przestrzeni dla jednej z nich, aby poszerzyć swoją pierś naraz. Wydawało mi się, dosłowne ilustrację relacji rodziców. W ciągu najbliższych pięćdziesięciu lat życia moich rodziców po katastrofie, oni po kolei w sposób oddychania. Gdy jeden z nich trudno jest iść dalej, drugi będzie wkroczyć i przejąć.

Moja mama powiedziała mi o czasie klaustrofobia ojca okazał się lepszy od niego, gdy jechali przez Lincoln Tunnel, na długo przed wypadkiem. Złapał oddech i powiedział, że nie mógł oddychać w ogóle.

„I wziął go za rękę i powiedział mu, że każdy oddech bierzemy ze sobą, po jednym na raz, dopóki nie wyszedł z tego tunelu.”

W ten sposób udało im się przez wszystko, przez lata, oddycha jeden oddech na raz razem.

Artykuł dzięki: