Pages Menu
Categories Menu

gdzie najlepiej studiowac informatyke

gdzie najlepiej studiowac informatyke W „Jest Wocket w kieszeni” (Seussa, 1974), początkowe dźwięki przedmiotów codziennego użytku są podstawione jak dziecko opowiada o dziwnych stworzeń wokół domu, takie jak „zamp w lampie.” Dzieci mogą tworzyć własne dziwnych stworzeń w klasie takich jak „Żuka w mojej książce.”

Aliteracja jest powtórzenie początkowej spółgłoski w kilku słowach, jak przedstawiony w książce alfabetu „Faint Frogs Uczucie gorączkowej” i „Inne cudownie Tantalizing Tongue Twisters”.

gdzie najlepiej studiowac informatyke

Assonance, powtarzanie samogłosek ciągu słów, często łączy się z rym, jak w „Pada i grądy i potrząsa żagle” z „Owce na statku” lub humorystycznych sposobów, takich jak „The tooter próbuje opiekuna dwa tooters się trąbienie „in” Mojżesz zakłada Jego Toeses Czy Roses „. Niektóre książki obejmują muzykę, aby przejść z rymów, takich jak „Down by the Bay”, w którym dwoje dzieci prześcigają się nawzajem w tworzeniu się pytania rym, takie jak „Czy kiedykolwiek zobaczyć gęś całuje łosia?”

gdzie najlepiej studiowac informatyke

Spędzić trochę czasu w dziale dziecięcym biblioteki lub przeglądać książki półki Twojego dziecka w domu w poszukiwaniu książek, które zajmują żartobliwie z językiem. Przeczytaj i ponownie przeczytać historie i wypowiedzieć się na temat używania języka, a następnie zachęcić przewidywania dźwięk, słowo, a wzory kary (na przykład: „Co dźwięk słyszysz na początku wszystkich tych słów?”) I wymyślać nowe wersje wzorów językowych wykorzystywane w opowieściach.

Badania wykazały nie tylko predykcyjną relacji między świadomością fonemów i czytanie sukcesu, ale także związek przyczynowy. Fonem świadomość, że ma pozytywny wpływ na odczyt może być realizowana u dzieci poprzez systematyczne szkolenia. Wczesne szkolenie w zakresie świadomości fonemów powinno być priorytetem dla wszystkich zainteresowanych w zakresie poprawy wczesnego nauczania czytania i zmniejszając niepowodzenie odczytu.

Artykuł dzięki: