Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac dietetyke w warszawie

gdzie studiowac dietetyke w warszawie

Jak uczyć dzieci miłości

Byłem w branży sprzedaży ubezpieczeń na życie od ponad 8 lat. Jeden z najlepszych nauczania, że ??nauczyłem się z branży i znaleźć we wszystkich najlepszych specjalistów sprzedaży i udanych osób to:

„Wszyscy bardzo udane jednostki kochać ludzi bardziej niż kochają pieniądze.”

I to jest ich miłość do ludzi, które czynią je zamożne i bogate.

Podzielam tę samą naukę z moimi dziećmi, ponieważ młody. Wierzę, że będzie to najważniejsze czynniki, aby pomóc im stać się bardziej skuteczne w życiu.

Miłość odnosi się do indywidualnej i osobistej opieki, które wykraczają zarówno pod jak i poza lojalności i szacunku. Obejmuje ona miłość do przyjaciół, sąsiadów, a nawet przeciwników. A co najważniejsze, przez całe życie zaangażowanie miłości do rodziny.

Uczymy się kochać innych, służąc im, a miłość jest bezwarunkowa. Nie zawsze bowiem miłujecie tych, którzy nam służą. Ich miłość zależności od tego jak jest ona podana, może nam zepsute lub zastraszenie nas.

Jednak bezwarunkowe, zrozumienie i miłość w pełni akceptując rozgrzewa nas bez zastrzeżeń i wnosi o naszej wzajemnej miłości. Nie możemy kochać tych, którzy nam służyć, ale na pewno kochać tych, którym służymy.

Chciałbym podzielić się z poniższymi wskazówkami, gdzie rodzice mogą dać bezwarunkową miłość do swoich dzieci i dając im możliwości, aby służyć. Są też rzeczy, że żyję według:

Wyraźnie oddzielić niezadowolenie z zachowania od Miłości dziecka

Rodzice zawsze muszą oczekiwać, że ich dzieci do popełniania błędów, a czasami wykazywać niedopuszczalnych zachowań mimo wielu wcześniejszych upomnień.

Gdy dziecko źle się zachowują, to Twoim obowiązkiem jako rodzica, żeby go poprawić. Jednak w każdym przypadku dyscypliny, trzeba podkreślić, że to, co dziecko tak, że ci się nie podoba i że wasza miłość do niego nie mogą być zmieniane przez cokolwiek.
Artykuł dzięki: