Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac psychologie w poznaniu

Foreign Exchange Student

Młode pokolenia dzisiaj może nie wiedzieć, film „Sixteen Candles”, który został pokazany w 1980 roku. Chodziło o licealistów, z których jeden był na wymianie studenckiej nazwie Długa Duk Dong, którzy nie wiedzą, jak korzystać z łyżkę stołową i widelec prawidłowo, ale udało się wykorzystać je i tak, jak gdyby były pałeczkami. Wykonane około 30 lat temu, że film poruszył programu wymiany studenckiej, gdzie, podobnie jak w programie dzisiejszej, studentów decyduje się na studia za granicą, głównie w instytucjach partnerskich.

wymiany studentów i studiów za granicą programy są czasami używane zamiennie, nawet jeśli różnią się pod pewnymi względami. An badania wymianie studenckiej w instytucji, która jest partnerem szkoły w swoim kraju, podczas gdy studia za granicą Student studiuje w pełnym wymiarze czasu w instytucji non-partnerskiej za granicą. Są kraje, które uważają na wymianie studenckiej w Study Abroad student, który, jak twierdzą, studia w innym kraju poza jego własnym kraju.

Zagraniczny wymiany studentów, który ma na celu pomóc uczniom zwiększyć swoją wiedzę na temat kultury innych krajów, jest klasyfikowana jako międzynarodowej wymiany studentów i krajowej wymiany studenckiej. Międzynarodowego programu wymiany studentów jest od sześciu do 10 miesięcy w kraju przyjmującym, zwykle koncentruje się na pobyt w domu, umiejętności językowych, kulturalnych i pracy społecznej. Wśród międzynarodowych programach wymiany studentów w Stanach Zjednoczonych należą amerykańskie Field Service (AFS) międzynarodowy program, lwy międzynarodowy program wymiany młodzieży, Southern Cross Programu Wymiany Kulturalnej i Rotary międzynarodowego programu. Studenci w ramach programu wymiany studentów zagranicznych są zaopatrzone w niektórych opcji, takich jak żyć z rodziną, czy w akademiku podczas studiów w uczelni partnerskiej, albo zapisać się na krótszą metę, jeśli nie wygodne w dłuższej perspektywie czasowej.
Artykuł dzięki: