Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac techniki dentystyczne

gdzie studiowac techniki dentystyczne

Nauka tabelach razy można pomóc dzieciom uczyć się umiejętności wyznaczania celów

„Pomaganie dziecku w nauce razy tabel jest jednym z najlepszych sposobów, aby uczyć cenne umiejętności wyznaczania celów, przy jednoczesnym zapewnieniu ich sukcesy w matematyce”, mówi Susan Jarema, konsultant matematyka i założyciel Googol Learning. „Mając podstawy w dół wcześnie, będzie silnie wpływać na ich pewność siebie i zdolność do uczenia się matematyki w późniejszych latach. Rozwijanie umiejętności wyznaczania celów pomoże im nauczyć się zarządzać swoim czasem i podejmować lepsze decyzje.”

„Rodzice dzisiaj sprawę, że matematyka rozwiązywanie problemów umiejętności i umiejętności życiowych, takich jak ustalanie celów są krytyczne dla ich sukcesu”, mówi Jarema. „Jednakże obowiązek znać wszystkie czasy tabel według klasy czwartej często jest szokiem dla wielu dzieci (i rodziców). Może to być przytłaczające, zwłaszcza jeśli mają one niestety w tyle. Wiele dzieci niestety stracił zainteresowanie matematyką jedynie bo nie zapamiętywać ich czasy tabele „.

Dla wielu dzieci najważniejszym czynnikiem sukcesu jest ich zaangażowanie do nauki. „Teraz widzę, że więcej rodziców i nauczyciele zachęcają swoje dzieci do ustalania własnych celów, ponieważ uczy ich, jak zatroszczyć się o własne doświadczenia uczenia się”, mówi John Bishop, dyrektor wykonawczy Accent na Sukces i autor wyznaczanie celów dla studentów , „Nauka razy tabel to wspaniały cel, aby rozpocząć z. Jest to konkretne, wymierne i mogą być łatwo rozłożyć na części opanowania.”

„Praca z dzieckiem do nauki razy tabel może być wspaniałą okazję do spędzenia czasu razem i ocenić ich liczbę sensu”, mówi Jarema. „Jako rodzic, będziesz miał szansę dowiedzieć się więcej o stylu uczenia się dziecka i upewnić się, że rozumieją, czego się uczą.”

Artykuł dzięki: