Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac technologie chemiczna

gdzie studiowac technologie chemiczna

Googol Learning utworzyła Fakt Math prowokacji (bezpłatna usługa online), aby pomóc dzieciom zobowiązać się do uczenia się czegoś nowego w matematyce. Dzieci ustawić swój własny cel, otrzyma certyfikat uczestnictwa i dołączenia do innych dzieci z całego świata, którzy również korzystają z nauki. „Uczenie się faktów matematycznych nie musi być przykrym obowiązkiem albo”, mówi Jarema. „Dla rodzin I trener, staje się niezapomnianym przeżyciem. Nauczyliśmy się piosenek i twórczo przystosowane niekończące się gry, opowiadania i rzemiosła, aby nauka matematyki bawić.”

Oto kilka wskazówek, które pomogą zwiększyć skuteczność cel Twojego dziecka do uczenia się matematyki:

Upewnij się, że celem nie jest zbyt trudne do osiągnięcia i jest odpowiedni poziom matematyki pod kątem ich zdolności.

Rozbić główny cel na mniejsze cele (na przykład, w pierwszym dniu uczymy zasad 0 i 1, dzień dwa uczymy się 5 i 10 razy stoły, trzy dni przeanalizujemy, etc.).

Wypisz dzienne i tygodniowe cele. Bądź elastyczny w dostosowaniu celów dziecka do własnego rozwoju. Pamiętaj, że chcesz, żeby odnieść sukces.

Użyj listę kontrolną, że dzieci mogą sprawdzić się sami. Zacznij od znalezienia się, co już znają fakty. Dobrym sposobem na to jest, aby je przejść wykresie razy stołowego i koloru w tych, które znają (tj 0x, 1x, 2x, 5x, 10x, 11X).

Start z łatwiejszych faktów w celu zwiększenia ich zaufania i swój sposób pracy do tych trudniejszych. Uczyć ich wzorce mnożenia jak 10x i 11x. Pokaż im odwrotną regułę (czyli 3×4 = 4×3) – wtedy mają tylko w połowie tak wiele faktów do zapamiętania!

Postaraj się znaleźć kreatywne sposoby na praktyce (gry w karty, gry w kości, muzyka). Zaangażuj dziecko w miarę możliwości w tworzeniu działań matematycznych i gry do praktyki.

Dla bardzo trudnych faktów, spróbuj się zabawną historię ze słowami, że wierszyk z odpowiedzią, aby pomóc dziecku wizualizację.

Mają motywację do ukończenia cel (na przykład niespodzianka Dziadku, specjalny obiad, ciasto uroczystości, certyfikat).

Pobierz całą rodzinę zaangażowany! Każde dziecko może mieć inny cel. Nawet mama i tata mogą wybrać coś, aby dowiedzieć się, jak również.

Złóż swój pierwszy matematyki wyzwanie opłacało się zachęcać do dalszych działań ustalanie celów. Chwal dziecko i świętować osiągnięcia dziecka.

Pokaż swój entuzjazm i chęć do w spółpracy, aby osiągnąć cel matematyki. Jest to początek rozwoju umiejętności uczenia się przez całe życie.

A co najważniejsze Baw się dobrze!

Artykuł dzięki: