Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac dietetyke w poznaniu

gdzie studiowac dietetyke w poznaniu

To dzieciak, który patrzy na mnie z miłością i prosi o czas, a czasami prosi o moich spostrzeżeń, a to jest dzieciak, który widzi potrzebę spędzenia czasu rozwija swój intelekt.

Jego praca szkoły odbywa się tak szybko, jak można zrobić to i to zazwyczaj niechlujne, a on rozwija umiejętność unik moje ostre pytania.

Więc jak mam zrównoważyć nasze stosunki tak, że on wie, że jest kochany i ceniony i że będę grać i żart, ale będę również Tato, ekspres regułę i brzegowy bramkarza i konsekwencją dawcę, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Czasami muszę odłożyć strach, że nie będzie mnie kochać, i po prostu zrobić dobry uczynek, zachować granicę, w nadziei, że możemy mówić o tym, co później się stało.

Parenting Relacje i emocjonalne rozporządzenie

Uważam, że najważniejszą rzeczą, jaką mogę zrobić jako rodzic jest zarządzanie poziom intensywności I wnieść do mojej rozmowy z moim synem.

Najlepsze narzędzia dla które są poznawcze i fizjologiczne.

I trzeba pamiętać, co chcę uczyć, a jeśli moje emocje są zbyt intensywne, będę uczyć strach zamiast wyborów i konsekwencji.

Najlepszym narzędziem do regulowania emocji, a najmniej kosztowne, jest głęboki oddech, i wszystkie moje doświadczenia z modlitwy i medytacji, nadal znajduję się oddycha bardzo płytkie w klatce piersiowej, a właściwie prowadzenie adrenalina i fizjologia oparty kortyzol dzieje, ale można to zmienić na coś o wiele bardziej przyjemne , po prostu biorąc kilka głębokich oddechów, lub za pomocą zmienności rytmu serca biofeedback, który jest głęboko użytecznym narzędziem dla relacji rodzicielskich i sprawności mózgu, coś, czego ja chcę, aby moje dzieci mają wiele.

Serce oparciu Relacje Rodzicielstwo

HeartMath lub zmienność rytmu serca biofeedback, opiera się na nowym kierunku studiów o nazwie neurocardiology lub badania własnego układu nerwowego serca.

Artykuł dzięki: