Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac turystyke w warszawie

gdzie studiowac turystyke w warszawie

Niektóre inne działania obejmują:

Dokonywanie Worda z rodzin Wykresy: Wykresy mogą zawierać słowa z jednego piętra lub brainstormed listy od dzieci. Dzieci mogą dyktować słowa mają być umieszczone na wykresie rodzinnym słowem. Kiedy zaczynają rozwijać się / solidną wiedzę, mogą kopiować lub pisać same słowa. Można używać liter magnetycznych do „tworzenia” słowa na wykresie rodzinnym słowem. Podaj szron z tworzywa sztucznego litery (np AT) i mieć dzieci po kolei umieszczenie różne litery w pozycji onset do tworzenia nowych słów (na przykład, kapelusz, bat, usiadł, szczur). Te wykresy mogą być używane jako wykresów referencyjnych (lub dzieci mogą tworzyć własne rodziny słowo Informator) do ortografii i twórczych działań pisania.

gdzie studiowac turystyke w warszawie

Dziwne słowo: Cztery słowa, z których trzy Rhyme, są przedstawiane (np zveed, koralik, pigułka, nasiona). Dziecko, które określa słowo jest dziwne, który nie należy z innymi. Gra w koncentracji lub pamięci jest czynnością dobrą praktyką Rhyme uznania.

gdzie studiowac turystyke w warszawie

Aliteracja: osobistości dźwiękowe mogą być wprowadzane w sposób naturalny, w kontekście wybierając konkretny dźwięk o tym rozmawiać podkreślono w alfabecie lub innych książek, które używają aliteracji. Na przykład, prezentując „uśmiechnięty węże popijając napoje gazowane truskawkowe” dla litery alfabetu S. Jest to przydatne do tworzenia lub dostarczyć zdjęcia, które reprezentują te osobistości dźwiękowe i umieszczać je jak każdy jest wprowadzony. Naturalne połączenie może czasami być wykonane między dźwiękiem i litery, jak prezentuje obraz „Sammy węża” sporządzonej w kształcie litery S lub „Buzzy’ego pszczoły” pływa na wzór litery Z. Oprócz dostarczania etykietę ułatwienie mówić o dźwięki, obrazy dostarczają samokorygujące sygnały dla dzieci biorących udział w initialsound izolacji i sound-to-słowem działań dopasowywania.

Artykuł dzięki: