Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac wzornictwo przemyslowe

gdzie studiowac wzornictwo przemyslowe

Być studentem walutowym, trzeba mieć interes poznania nowych kultur i praktyki innych krajów, być gotowi spędzić czas w szkole od kultury własnego kraju, w celu lepszego zrozumienia kultury kraju przyjmującego, i być w stanie wchłaniany najlepsze praktyki w tym kraju i przynieść je do domu po badaniu.

Program wymiany wymaga miejsc noclegowych w kraju przyjmującym. Te obiekty należą do rodziny goszczącej i obudowy, które zapewniają opcje dla studentów, zwłaszcza studentów, na temat mieszkań na terenie kampusu i poza kampusem. Najważniejszą z tych domków jest rodzina gospodarza jak ten oferuje niezrównane doświadczenie kulturowe, emocjonalne i intelektualne, których nie można kupić dowolną ilość pieniędzy. Nie mniej niż Stany Zjednoczone Sekretarz Stanu Hilary Clinton podkreślił potrzebę Amerykanie stania rodziny goszczące dla studentów wymiany, które, jak mówi, są chętni do nauki o American Life, a także dzielić się widoki z ich własnych krajach. Inni mówią, że bycie gospodarzem wymiany studentów, rodzina wypełnia lukę pomiędzy różnymi krajami i otwiera swoje serce do ich różnych kultur.

Hiszpania Exchange umieścić zarówno wymiany studentów i rodziny goszczącej w bezpośrednim kontakcie i interakcji dla domków gospodarza i innego rodzaju potrzeby związane z programem wymiany.

Artykuł dzięki: