Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac kosmetologie w krakowie

gdzie studiowac kosmetologie w krakowie

Chattanooga State Technical Community College

Jeden z najlepszych uczelni amerykańskich, stan Chattanooga Technical Community College znajduje się w Chattanooga, Tennessee, prowadzony jest administrowane przez Zarząd Regents Tennessee. To dwa lata community college zaakcentować na edukację techniczną, a także serwis społecznościowy.

Ustanowiona w 1963 roku kolegium był pierwotnie znany jako Państwowego Instytutu Technicznego Chattanooga. Ale później został przemianowany na państwa Chattanooga Technical Community College w roku 1973. Była to pierwsza uczelnia techniczna, które zostaną otwarte w stanie Tennessee, a także był to pierwszy instytut publicznego szkolnictwa wyższego w południowo-wschodnim Tennessee.

gdzie studiowac kosmetologie w krakowie

Uczelnia posiada w niej 100% wskaźnik kursu, z ponad 10.000 studentów, którzy zapisują się na studia w niepełnym wymiarze godzin, jak i pełne studentów studiów stacjonarnych. Razem wydział uczelni wynosi około 602, a to jeden z najlepszych w USA College niestawiennictwo zarówno stopień i kursy certyfikatów. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w kolegium w dni, istnieje przepis mówiący, aby uczestniczyć w kolegium weekendu.

Drobne wadą jest to, że kolegium nie jest obiektem na obudowie Stacjonarne lub sypialni. Ale wciąż uczelnia widzi dla swoich studentów różnych działań i programów, które są korzystne dla ich przyszłej perspektywy. Tam jest przez kolegium akademickiego councelling kariery w chwili przyjęcia, jak również usług pośrednictwa dla ukończyły. Studenci mogą osiągnąć w pełni korzystać z biblioteki instytutu podczas kursu. Najbardziej intrygujący cechą tego instytutu jest on – Opieka kampusu dla wszystkich swoich uczniów, a także usług transportowych i towarzyskich późnych nocy.

Różnorodne działania współpracy programów nauczania, które są częścią studiów obejmuje student – uruchomić gazetę, stację radiową, chóralnej grupy, czarny stowarzyszenie studentów, specjalistów Human Services, stowarzyszenie samorządu studenckiego i lubi.

Artykuł dzięki: