Pages Menu
Categories Menu

gdzie studiowac zaocznie psychologie

gdzie studiowac zaocznie psychologie

Przez następny tydzień, plan na znalezienie codziennych możliwości powiedzenia: „Jestem bardzo dumny z was!” Szczerość jest najwyższy. Powiedz to tylko wtedy, gdy czujesz się naprawdę dumni. Powiedz to z uczuciem. Bądź uśmiechnięty. Zaskoczony. Ale być sobą i powiedzieć: „Jestem bardzo dumny z was, ponieważ – – —–” To może być nawet o najdrobniejszych malusieńki realizacji. A kiedy zaczniesz naprawdę szukają, uczucie dumy nie jest trudne do znalezienia.

Dowiedzieć się, co działa: Po kilku dniach należy zadać sobie następujące pytania:

Gdyby powieść moich oświadczeniach dumy wystarczy chwycić uwagę na moje dziecko, student, lub inny problemem w bliskiej osoby?

Czy były jakieś zauważalne zmiany zachowania?

gdzie studiowac zaocznie psychologie

W jakich innych ustawień lub sytuacje mogę nadal pielęgnować dumę? Studium przypadku

Mój 39 roku życia klienta, Piotr, który ma zespół Aspergera, jest dość uroczy i społeczny, ale doświadczał ciągłego odrzucania w ustawieniach społecznych, ponieważ chciał zmonopolizować rozmowę z jego ulubionych dwa pytania. Piotr był zafascynowany wielorybów, a on po prostu lubi nową publiczność wyszukiwać różne opinie na te same pytania faktycznych: „Ile gatunków wielorybów istnieją na świecie” oraz „Które oceany oni mieszkać?” Większość ludzi nie wie i nie są zainteresowani w odpowiedzi, więc Piotr stwierdził, że siedzi samotnie i uczucie wyobcowani po pięciu minutach w pomieszczeniu. To nie miało znaczenia, że ??znał już odpowiedź na te pytania, które były utrwalenie życia.

Opracowaliśmy strategię, która pamięciami Piotra odwrócić przesłuchania i zamiast powiedzieć: „Och! Mam odpowiedzi na to pytanie, nie mogę?” Co sprawia, że ??strategia sukces jest to, że od razu po tym, zatrzymuje się przed poślizgiem w powtarzalny przesłuchania, ważne jest, aby usłyszeć Piotra (od osoby dorosłej nośnej) jego ulubione wyrażenie pochwały: „Jestem z ciebie taka dumna!” Ostatecznie Piotr zaczął łapać się przed zawołanie.
Artykuł dzięki: